Ekonomibyrån

Känn dig varmt välkommen!

Ring, maila eller fyll i vårt kontaktformulär så återkommer vi inom kort.


Ekonomibyrån AB
Box 352
573 24 Tranås

Växel: 0140-197 25
E-post: info@ekonomibyran.se


Peter Lindahl

Peter Lindahl

Klientansvarig (auktoriserad redovisningskonsult hos SRF)
0140 - 197 21
peter@ekonomibyran.se


Jerry Fager

Jerry Fager

Klientansvarig (auktoriserad redovisningskonsult hos SRF)
0140 - 197 23
jerry@ekonomibyran.se


Annica Hyltbring

Annica Hyltbring

Klientansvarig (auktoriserad redovisningskonsult och lönekonsult hos SRF)
0140 - 197 24
annica@ekonomibyran.se


Jannice Gesinder

Jannice Gesinder

Redovisningsassistent
0140 - 197 26
jannice@ekonomibyran.se


Margaret Dahlheim

Margaret Dahlheim

Redovisningsassistent
0140 - 197 27
maggan@ekonomibyran.se


Anitha Garpevik

Anitha Garpevik

Redovisningsassistent
0140 - 197 28
anitha@ekonomibyran.se


Adam Johnsson Tinoco

Adam Johnsson Tinoco

Redovisningsassistent
0140 - 197 22
adam@ekonomibyran.se


Elin Fager

Redovisningsassistent
0140 - 197 29
elin@ekonomibyran.se